دوشنبه - ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
صفحه اصلی / آذربایجان / اجماع نظر فعالین ملی مدنی سولدوز/نقده در انتخابات آتی مجلس

اجماع نظر فعالین ملی مدنی سولدوز/نقده در انتخابات آتی مجلس

با توجه با شرایط ویژه منطقه غرب آذربایجان، فعالین ملی مدنی شهر سولدوز (نقده) در خصوص حمایت از کاندیدای واحد به توافق رسیدند.

فعالین ملی، مدنی و فرهنگی شهر سولدوز پس از نشستهای متعدد و تجزیه تحلیل وضعیت منطقه و شهر سولدوز و بررسی جوانب انتخابات آتی مجلس، با اکثریت قاطع به اجماع نظر در خصوص حمایت از کاندیدای واحد رسیدند.

فعالین سولدوز دیروز سه شنبه با انتشار بیانیه ای اعلام کردند در انتخابات آتی مجلس از «حاج علی زنجانی» حمایت خواهند کرد.

در این بیانیه از همه مردم شهرستان سولدوز خواسته شده «با مشارکت جدی و تاثیرگذار در انتخابات دوم اسفند وظیفه خطیر خود را در قبال منطقه انجام داده و باعث ناامیدی و خنثی شدن تبلیغات مسموم دشمنان بدخواه گردند.»

فعالین ملی در این بیانیه از سایر کاندیداهای ترک حوزه انتخابیه سولدوز و هواداران آنها خواسته اند «فرصت بدست آمده را برای خلق وحدت، مغتنم دانسته و پیشتاز جشن اتحاد باشند.»

با توجه به تبلیغات گسترده گروههای تروریستی کردی و هواداران آنها در غرب آذربایجان برای مشارکت گسترده در انتخابات پیش رو و فرستادن نماینده کرد از شهرهای غرب آذربایجان به مجلس، انتظار می رود در روزهای آتی فعالین شهرهای اورمیه، سایین قالا و تیکان تپه نیز در این باره به توافق رسیده و اجازه سو استفاده به مهاجران کرد در این شهرها را ندهند.

حکومت ایران با حمایت های آشکار از کردها در غرب آذربایجان سعی دارد مواضع آنها را تقویت نموده و از آنها به عنوان اهرم فشار بر علیه ترک های آذربایجان استفاده نماید. در نتیجه این سیاست های حکومت ایران، غرب آذربایجان به جولانگاه تروریست های کردی بدل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *