پنجشنبه - ۱ اسفند ۱۳۹۸
صفحه اصلی / آذربایجان / مصطفی دنیزلی: تراکتور در دنیا بی نظیر است، طرفدار تراکتور هستم + ویدئو

مصطفی دنیزلی: تراکتور در دنیا بی نظیر است، طرفدار تراکتور هستم + ویدئو

مصطفی دنیزلی مربی فوتبال اهل ترکیه و سرمربی کنونی باشگاه فوتبال تراختور آذربایجان در مصاحبه ای از تراختور، هواداران تراختور و آذربایجانی ها تمجید نمود.

سرمربی تیم پرطرفدار تراختور آذربایجان از حضور بانوان آذربایجانی در باشگاه و علاقه آنان به فوتبال نیز سخن گفت و در پاسخ خبرنگار یورونیوز گفت: «تراکتور در دنیا بی نظیر است، هم اکنون طرفدار تراکتور هستم.»

مصطفی دنیزلی که پیشتر در ایران در باشگاه‌های پاس تهران (۲۰۰۴–۲۰۰۶) و پرسپولیس (۲۰۰۶–۲۰۰۷) مربیگری کرده‌است، می گوید شرایط ایران را بهتر می داند و برای قهرمانی تراختور تلاش خواهد کرد.

وی سابقه سرمربی‌گری در تیم‌های مطرح ترکیه مانند گالاتاسرای، فنرباغچه و بشیکتاش را دارد و در سال ۲۰۰۰ از طرف فدراسیون جهانی تاریخ آمار فوتبال به عنوان یازدهمین مربی برتر دنیا انتخاب شده بود.

دنیزلی در نیم فصل سال ۱۳۹۰ با قراردادی یک سال و نیمه به باشگاه فوتبال پرسپولیس پیوست. اما در روز جمعه دوم تیرماه ۱۳۹۱ بخاطر مشکلات خانوادگی از این سمت استعفاء کرد.

وی پس از حضور مجدد و نشستن بر روی نیمکت خزر لنکران آذربایجان، در بازگشت به ترکیه مربیگری ریزه‌اسپور، گالاتاسرای، اسکی‌شهراسپور و قاسم‌پاشا اسپور را بر عهده گرفت.

دنیزلی در خرداد ۱۳۹۸ به عنوان سرمربی باشگاه فوتبال تراختور معرفی شد، تا هدایت این تیم را در نیم فصل ۹۹–۱۳۹۸ برعهده داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *