شنبه - ۲۳ آذر ۱۳۹۸
صفحه اصلی / آذربایجان / واکنش ”انجمن‌آذربایجان‌مدنیت‌اوجاغی” به حمایت اصلاح‌طلبان ایران از اوجالان تروریست

واکنش ”انجمن‌آذربایجان‌مدنیت‌اوجاغی” به حمایت اصلاح‌طلبان ایران از اوجالان تروریست

انجمن آذربایجان مدنیت اوجاغی، درخواست آزادی «عبدالله اوجالان» سرکرده گروههای تروریستی پ.ک.ک وپژاک، توسط اصلاح‌طلبان ایران را بشدت محکوم کرد.

اخیرا ۳۵ تن از اصلاح‌طلبان ایران در نامه‌ای مداخله‌جویانه، از «اردوغان» رئیس جمهور ترکیه خواستار آزادی اوجالان تروریست و تطهیر قاتل ۴۰ هزار انسان بی گناه شدند.

در میان امضا کنندگان نامه اسامی افرادی چون عبدالله رمضان زاده، جلال جلالی زاده، صلاح الدین خدیو و حاصل داسه نیز دیده می شود.

«انجمن آذربایجان مدنیت اوجاغی» این حرکت موذیانه اصلاح‌طلبان را یک شوی انتخاباتی و «اعلام جنگ علیه خانواده شهدای ترور» خواند و آنرا بشدت محکوم کرد.

بیانیه محکومیت حمایت اصلاح‌طلبان ازعبداله اوجالان تروریست بدین شرح است:

بسم رب الشهداء والصدیقین

یا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا کُتِبَ عَلَیْکُمُ الْقِصاصُ فِی الْقَتْلى‌ الْحُرُّ بِالْحُرِّ وَ الْعَبْدُ بِالْعَبْدِ وَ الْأُنْثى‌ بِالْأُنْثى‌(۱۷۸-بقره)

ای افرادی که ایمان آورده‌اید! حکم قصاص در مورد کشتگان، بر شما نوشته شده است: آزاد در برابر آزاد، و برده در برابر برده، و زن در برابر زن.

بار دیگر برخی از گردانندگان تشکلهای باندی که در کارنامه شکستهای ۴۰ ساله نقش بی بدیلی دارند با فرارسیدن ایام انتخابات با تهیه نامه ای برای رئیس جمهور کشور دوست و همسایه ترکیه خواستار آزادی سرتروریستهای پ.ک.ک و پژاک، نشان دادند آنها برای رسیدن به قدرت هر وسیله ای را توجیه می‌کنند.

آیا نویسندگان نامه مشکوک درخواست آزادی اوجالان وکالت هزاران شهید را دردست دارند؟ اگرقرار برعفو قاتلی باشد راه عفو را دین مبین اسلام تعیین کرده است .

ارسال نامه درخواست آزادی سرتروریست گروهک پ.ک.ک وپژاک، اعلام جنگ علیه خانواده شهدای ترور و ایجاد زمینه اغتشاش و تکرار غائله اوجالان در سال ۱۳۷۷ توسط حامیان تروریست و نژادپرستان را ازسوی هرکسی درهرکسوتی را بشدت محکوم می‌کنیم.

ما به عنوان هواداران و اعضای انجمن آذربایجان مدنیت اوجاغی، ضمن محکومیت هرگونه ترور و تروریسم و نژادپرستی در هر لباس و عقیده ای، با توجه به  اینکه ازنظر اصول دین مبین اسلام و بسیاری از کشورهای غیرمتعهد ومجامع جهانی وخانواده شهدای ایران، عبداله اوجالان  قاتل هزاران انسان بیگناه و محارب باخدا و سرسپرده اسرائیل واستکبارجهانی شناخته شده و حزب متبوعه این جنایتکار (پ.ک.ک وپژاک) گروهکی غیرقانونی و تروریست شناخته شده است ارسال نامه برخی اصلاح طلبان آسیمیله را شهیدفروشی و خیانت به خون شهدای ترور دانسته و محکوم می‌نماییم و ضمن انتقاد از مسئولین زیربط کشور و تقبیح هر گونه تساهل و تسامح در برابر اینگونه تحرکات خودسرانه و عوامفریبانه، ازخانه احزاب کشور خواستار برخورد با گردانندگان حزب خاطی که بدون رعایت قوانین و مصوبات اساسنامه تشکیلاتی اقدام به ارسال نامه ای که فاقد هرگونه استدلال و منطق است می‌باشیم.

انجمن آذربایجان مدنیت اوجاغی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *